Že levný parfém nemůže být kvalitní ?

163765706_788795755067783_1511715629791358479_n.jpg
Již dávno neplatí, že levný parfém nemůže být kvalitní. Esence levných parfémů jsou od těch stejných výrobců vonných esencí jako jsou ty drahé značkové.
Nakonec, vždy se rozhodujete zda Vám daný parfém voní či nikoli, tudíž cena v tom nemusí vůbec hrát roli.
Jak již píšu v úvodu, tak i levný parfém může být kvalitní.
Má vonnou esenci vyrobenou u stejné firmy jako značkový parfém a dokonce může obsahovat větší podíl vonné esence než třeba ten značkový. Tedy jen v případě, že si mezi parfémy řadíte i toaletní vody, které jsou cenově dostupnější a tudíž asi častěji kupované.

Proč tedy některé firmy nabízí levné parfémy, jak toho mohou docílit, když i toaletní vody bývají dražší ?
Je to velmi jednoduché. Tyto firmy mají výraznou úsporu už třeba v názvu parfému = tyto parfémy jsou  nabízené většinou pouze pod jednoduchým značením , v naší nabídce najdete parfémy značené W....( dámské ) nebo M... ( pánské), flakon bývá také velmi jednoduchý, obyčejný, obyčejně na tyto parfémy nenajdete ani reklamu, výrobci je prodávají přes své distributory, kteří pracují s doporučením těchto parfémů, což se jim daří, protože nejen, že jsou levné, krásně voní, také dlouho vydrží a tím jsou v oblibě.

A jaké je moje doporučení ?

Vaši vůni určitě vybírejte dle vzorečku, nespěchejte na výběr, nějakou dobu si vůni užívejte, zkoušejte zda Vám vybraná vůně opravdu sedne, a to alespoň po dobu 30minut. Je to pro to, že se jedná o parfémy, tedy mají vyšší obsah vonné esence, jsou silnější než toaletní vody a vůně se na Vás může rozvoňovat úplně jinak.


 
23.03.2021 07:11:00
levnyparfem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one