kaštan_flowen_tbl_gel.jpg
Asi každého někdy bolí nohy nebo berou křeče a v některých povoláních obzvlášť.
Někdo trpí na i křečové žíly a jinému praskají žilky a dělají se tzv. metličky
Flow ´EN
Flow´EN není pro mne nic jiného než kaštanové tabletky nebo kaštanová mast .( kdo se chcete dozvědět více o kaštanu, nahlédněte do sekce o bylinkách )

Moje první zkušenost s tabletkami s kaštanem začala v roce 2018, kdy jsem si konečně nechala vyšetřit své křečové žíly, Ty jsem již měla v takovém stavu, že mi byla doporučena okamžitě operace, dokonce to bylo tak, že cévní rovnou zvedal telefon a chtěl mne na operaci objednat. Jenže .... já jsem strašpytel, to jako fakt a neskutečný a mezi mé panické strachy patří i strach z operací. Naštěstí to dopadlo tak, že jsme se s lékařem domluvily na, zatím, neinvazivní léčbě a pokud se moje žíly nezlepší během roku , to bylo do další kontroly, tak už operace bude nutná. Tak jsem dostala recept na Detralex, poukaz na kompresní punčochy a doporučení 5x v týdnu 30 minutové procházky.

Jenže, ačkoli to tedy není zcela běžné, mě Detralex tak úplně nesedl . Ano, říkají, že patřím do " jiného gengu " , spousta věcí mám úplně jinak než všichni ostatní a říká se, že zkrátka musím mít vždy něco extra.

Tak jsem si našla tabletky Flow´EN, a abych nenechala nic náhodě, tak jsem si sama naordinovala 2tbl ráno a 2tbl večer a ještě jsem 1-2tbl přidávala, když jsem věděla, že mne čeká náročnější den. Toto zase tak špatně nebylo, protože maximální denní dávka je 6 tabletek.

Tabletky jsem pak brala v kuse 5 měsíců, než se začala projevovat celková úleva . Toto už tak správné nebylo, protože je doporučena tříměsíční kůra a pak měsíc vynechat a pak zase tři měsíce užívat, at ak do kola. Nicméně, protože žádné léky neužívám, tak mi to problémy neudělalo. K tomu jsem samozřejmě ještě dodržovala další doporučení od lékaře = nošení kompresních punčoch a procházky.

Následná kontrola na cévním dopadla skvěle.Od té doby již nemám operaci doporučenou a naopak cévní vždy prohlásí, že mám žíly docela v  pohodě . Flow´EN beru dál, lékaři si jej zapsali i do mých lékových záznamů.

Jediné co mne ještě trápilo, byli takové ty metličky. Je tedy pravda, že co beru Flow´EN, tak se mi již nové nedělali, ale ty, které jsem již měla ,se ne a ne vstřebat, Takže když se objevil Flow´EN gel, tak byl další volbou k vyzkoušení. Jaké bylo překvapení, když se metličková ložiska začala zmenšovat, a stačilo jednou denně. Zmešnování metličkových ložisek jsem zpozorovala zhruba po týdnu a něco.


V současné době tedy kombinuji Flow´EN tabletky i Flow´EN gel a vůbec nevadí, když zrovna vynechám tabletky a použiji jen Flow´EN gel.
 


 
heart-care-1040229_640.png
Nahlédněte i na zkušenost přítele Michala

Jsem řidič z povolání, řídím dodávku s vlekem nebo třeba " Kinderkamion" . 
Docela často mě brali náhlé křeče v nohou, které tvali i 30 minut. Křečové žíly nemám. Když mi byl doporučen Flowen, nevěřil jsem, že by mi mohl pomoci, nejsem zastánce jakýchkoli prášků, ale na druhou stranu jsem si řekl, že bych to mohl zkusit.
Ačkoli mi bylo doporučeno jej brát preventivně, doporučení jsem nedbal a první tabletu jsem si vzal až nastala křeč. Křeč během několika málo minut ustala. Další tabletu jsem si vzal hned při nástupu křeče, křeč neustoupila sice hned, ale byla v daleko mírnější formě.To mne přesvědčilo brát Flowen častěji a křeče ustoupili. 

V současné době je možný i gel Flow´EN, který je pro mne lepší variantou. Ten jsem si oblíbil ještě rychleji než tabletky a na mé noční křeče je stejně účinný jako tabletky

Michal
Michal_Flowen.jpg
flow-en_tbl.png
Flow´EN byl primárně vyroben  k úlevě při pocitu těžkých nohou, pro prevenci normální činosti cévního systému a fukce cév.
Je to díky díky obsahu kaštanu + piperinu , který pomáhá k lepší vstřebatelnosti 
a Vitamínu C.Flow ´EN tabletky obsahují :

Aktivní látky extraktu kaštanu

Vitamin C

Piperin = extrakt z plodů pepřovníku černého

 


Flow´EN gel obsahuje


Obsahuje unikátní kombinaci přírodních složek betaescin, betaglucan a panthenol s příznivým působením na kvalitu žilního a lymfatického systému. 

Hlavní složkou gelu je lyofilizovaný extrakt ze semen kaštanu koňského, standardizovaný na betaescin. Tato technologická úprava zajišťuje velmi vysokou biologickou dostupnost. 

web_flowen-gel_02.png
witches-legs-3702150_640.png
Kdy je vhodné aplikovat Flow’EN Gel?
  • ke snížení pocitu těžkých, unavených a namožených nohou
  • ke snížení otoků nohou způsobených dlouhodobým sezením či stáním
  • ke snížení výskytu nočních křečí nohou
  • k urychlení vstřebávání pohmožděnin, podlitin, modřin a otoků
  • při výskytu křečových žil
  • při problémech s hemoroidy
.
 
18.08.2019 09:12:00
levnyparfem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one