čaje.jpg
Jaké bylinky, bylinné směsi či potravinové doplňky bychom neměli vynechat v zimním čase, kdy není moc sluníčka, potýkáme se s únavou, s nachlazením ?
Z našich stránek patří mezi bylinky, bylinné směsi či potravinové doplňky které bychom neměli v tomto období vynechat patří :
ČajZOP6 - Třapatka nachová a Bylinný sirup/Echinacea(Třapatka nachová).

Tato bylina má antibiotické účinky, podporuje celkově imunitní systém a jeho obrané schopnosti, působí proti bakteriím, má protizánětlivé účinky.
Zázvor-bylinný sirup , Zázvor sušený


Zázvor má protizánětlivé účinky, působí proti celé řadě bakterií.
Rakytník a borůvka - bylinný sirup , Rakytník sirup, Borůvka sirup, Ovocný čaj Borůvka a BrusinkaRakytník obsahuje spoustu vitamínů B , dále pak vitamín C , D, E.Pomáhá při zahlenění,zánětů plic,reguluje krevní oběh,užívá se při onemocnění kloubních,onemocnění plic a jater, urychluje hojení ran. Je to výborný regenerační prostředek. Působí proti bakteriím a virům, pomáhá při detoxikaci.

Borůvka obsahuje cukry a vitamíny,organické kyseliny a další prospěšné látky.Pomáhá při zánětech,kožních onemocnění,střevních kolikách,při průjmu, proti cukrovce.
Colostrum Essens , Colostrum Essens + vitamín D, Colostrum Essens + kurkumin

- posiluje imunitní systém a obranyschopnost organismu, pomáhá při chřipce a nachlazení, pomáhá při autoimunitních onemocněních,
urychluje léčbu zánětlivých onemocnění a také je prevencí před zánětlivými onemocněními
- v kombinaci s vitamínem D zabraňuje odvápnění organismu a udržuje vyvážený obsah vápníku v krvi, zabraňuje řídnutí kostí a posiluje jejich pevnost i pevnost zubů, také snižuje krevní tlak
.


.
06.01.2019 10:47:00
levnyparfem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one